Aktualności

AXELO rozpoczyna szósty rok działalności

AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu, największa obecnie na Podkarpaciu kancelaria prawno-podatkowa, powstała w grudniu 2014 roku w Rzeszowie. Założyciele, adwokat Radosław Ostrowski i radca prawny Dariusz Domagalski, od początku konsekwentnie budowali markę przygotowaną do świadczenia profesjonalnych usług dla dużych przedsiębiorstw i najbardziej wymagających klientów. Firmę rozwijali na wzór największych firm doradczych w Polsce – stawiając nacisk na stałe doskonalenie organizacji i zespołu. Już na starcie stworzono praktyki specjalizujące się w kluczowych zagadnieniach związanych z prawem i podatkami. Dzięki temu przedsiębiorcy z regionu rezygnowali z obsługi kancelarii spoza Podkarpacia i zaczęli zwracać się o pomoc do AXELO.


– Pięć lat temu podkarpacki rynek biznesowy rozrastał się coraz intensywniej. Pojawiały się nowe inwestycje, powstawało coraz więcej średnich i dużych firm, które były zmuszone korzystać z pomocy prawników z Warszawy, Krakowa czy nawet Niemiec. Lokalne kancelarie pracowały głównie nad drobnymi projektami i mało intratnymi. Dostrzegliśmy, że na Podkarpaciu nie ma prawno–podatkowej firmy doradczej, która byłaby realną konkurencją dla dużych warszawskich kancelarii. Postanowiliśmy więc zbudować kancelarię, która będzie mogła z sukcesem zaoferować kompleksową obsługę w tym zakresie. – wspomina Radosław Ostrowski.


Warunki był idealne – rozwijający się rynek biznesowy na Podkarpaciu, a do tego obecność wielu dobrych prawników w Rzeszowie dawały możliwość realizacji pomysłu, i to z sukcesem.


– Klienci docenili nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim zaangażowanie naszego zespołu w swoje sprawy. Obsługa zarówno mniejszych, jak i tak dużych firm, była dla naszych specjalistów przede wszystkim powodem do dumy, a nie tylko kolejnym korporacyjnym zadaniem do wykonania – mówią twórcy, a obecnie także wspólnicy zarządzający Axelo.


Przeczytaj więcej na Rynekprawniczy.pl

Najnowsze wpisy

Największa kancelaria w regionie Podkarpacia i Lubelszczyzny,

Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO służby zdrowia podczas epidemii,

Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO polskich przedsiębiorców podczas epidemii.