Aktualności

18. edycja Rankingu Kancelarii Prawniczych

W 18. edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” nasza kancelaria została doceniona aż w 3 kategoriach: 

  • Największa kancelaria w regionie Podkarpacia i Lubelszczyzny, 
  • Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO służby zdrowia podczas epidemii,
  • Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO polskich przedsiębiorców podczas epidemii. 

Ranking Kancelarii Prawniczych organizowany przez „Rzeczpospolitą” to jedno z najważniejszych wydarzeń w środowisku. Dlatego też, pierwsze miejsce w kategorii największej kancelarii w regionie Podkarpacia i Lubelszczyzny nie tylko nas cieszy, ale też zobowiązuje nas do jeszcze większego wysiłku. 

 

Wiele satysfakcji czerpiemy również z faktu, że w zestawieniu ogólnym kancelarii, w kategorii według liczby adwokatów i radców prawnych, AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu jest coraz wyżej w rankingu. W 2016 r. zajmowaliśmy 92. pozycję, w zeszłorocznym zestawieniu - 52. pozycję, a w tym roku znaleźliśmy się już na 39. miejscu. Natomiast w rankingu wg liczby prawników ogółem w 2016 znajdowaliśmy się na 102. miejscu, a obecnie, drugi rok z rzędu zajmujemy 43. pozycję. 

Te coraz lepsze wyniki to wysiłek całego naszego Zespołu - wkładany w rozwój merytoryczny, w jakość naszych usług, w nieustanne doskonalenie procesów i dbałość o relacje wewnątrz oraz z Klientami i całym otoczeniem, w którym funkcjonujemy. 

 

AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu zostało uhonorowane również wspominanymi dwoma wyróżnieniami. W tym trudnym dla nas wszystkich okresie stało się dla nas oczywistym, że musimy pomagać tam, gdzie mamy ku temu kompetencje oraz środki, aby takiej pomocy udzielić. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie zostało zauważone i docenione. Zmobilizowani jeszcze bardziej - kontynuujemy nasze działania i zachęcamy innych do wspierania podobnych inicjatyw.
 

Dziękujemy naszemu Zespołowi oraz naszym Klientom za zaufanie, którym nas obdarzają oraz za dotychczasową współpracę. Otrzymane wyróżnienia są dla nas przede wszystkim motywacją do dalszego rozwoju i dbałości o najwyższą jakość – usług i relacji.

 

Link do obejrzenia Gali Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”.

 

Najnowsze wpisy

Największa Kancelaria
w regionie Podkarpacia i Lubelszczyzny
od 2018r.

RANKING KANCELARII PRAWNICZYCH

Wyróżnienie w kategorii
Wsparcie dla walczącej Ukrainy

RANKING KANCELARII PRAWNICZYCH