Aktualności

Webinar - Wybrane aspekty prawne umów IT

Realizacja projektów związanych z wdrożeniami IT wiąże się z szeregiem ryzyk prawnych i biznesowych, zarówno po stronie zamawiających, jak i firm informatycznych, będących wykonawcami wdrożeń. Dobrze przygotowana umowa wdrożeniowa może znacznie ograniczyć te ryzyka, a celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy jak tego dokonać. 

 

Zapraszamy 17 września o godzinie 10:00 na spotkanie online z naszym ekspertem, radcą prawnym Damianem Chudzikiem.  Podczas webinarium zostaną przedstawione i omówione praktyczne aspekty sporządzania i negocjowania umów wdrożeniowych IT. 

Webinarium może szczególnie być interesujące dla osób zawodowo związanych z wdrożeniami systemów IT po stronie zamawiającego i wykonawcy, specjalistów odpowiedzialnych za negocjacje oraz zarządzanie wdrożeniami systemów informatycznych, a także przedsiębiorców działających w branży IT, dyrektorów i pracowników działów IT przedsiębiorstw oraz twórców oprogramowania.
 

Zakres merytoryczny

Uczestnicy webinarium dowiedzą się: 

  • jak właściwie zaplanować proces negocjacji
  • co powinna zawierać dobra umowa wdrożeniowa
  • na jakie kwestie w trakcie rozmów zwrócić uwagę
  • jakie są najczęściej popełniane błędy i ich konsekwencje 
  • jak uniknąć pułapek i minimalizować ryzyka
  • jakie są praktyczne rozwiązania najczęściej występujących problemów.

 

Prowadzący

Damian Chudzik specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, prawie zwalczania nieuczciwej konkurencji, problematyce prawnej z obszaru nowych technologii i handlu elektronicznego, jak również w prawie ochrony danych osobowych i zamówieniach publicznych. Doradza podmiotom z branży e-commerce i IT, uczestniczy w projektach związanych z przygotowywaniem i negocjowaniem umów dotyczących IT, w tym wdrożeniowych, serwisowych i licencyjnych. Reprezentuje Klientów w sporach o ochronę praw własności intelektualnej. 

 

Rejestracja

Na webinarium można zarejestrować się klikając w ten link.  

Następnie należy wpisać konieczne dane. Otrzymają Państwo potwierdzenie oraz informacje potrzebne do wzięcia udziału w wybranym wydarzeniu.

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: axelo@axelo.pl

Najnowsze wpisy

Największa kancelaria w regionie Podkarpacia i Lubelszczyzny,

Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO służby zdrowia podczas epidemii,

Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO polskich przedsiębiorców podczas epidemii.