× Zamknij

Doradztwo sukcesyjne

Kariera

AXELO jest największą Kancelarią prawno – podatkową w województwie podkarpackim i liderem w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców. Posiada siedzibę w Rzeszowie oraz biura w Krakowie, Krośnie i Lwowie. Nieustannie poszukujemy prawników, którzy entuzjastycznie podchodzą do nowych wyzwań i stale chcą podnosić swoje kwalifikacje. Dlatego jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, a aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na pożądane przez Ciebie stanowisko – i tak zachęcamy do kontaktu!

Aplikować możesz przesyłając CV na adres: axelo@axelo.pl lub poprzez formularz kontaktowy na końcu strony.

Rekrutacja

​​​​​​Obowiązki

  • bieżące doradztwo podatkowe
  • przygotowywanie projektów opinii, wniosków o interpretacje indywidualne, pism w sprawach podatkowych
  • przygotowywanie dokumentacji cen transferowych
  • udział w przeglądach podatkowych
  • prowadzenie kontroli i postępowań podatkowych

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w zakresie doradztwa podatkowego w kancelariach lub spółkach doradczych
  • przekrojowa wiedza w zakresie prawa podatkowego (teoretyczna i praktyczna)
  • dobra organizacja czasu pracy
  • samodzielność, wysoki poziom odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia, dociekliwość i dokładność w działaniu
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień doradcy podatkowego
  • biegła umiejętność obsługi Systemów Informacji Prawnej: Lex lub Legalis
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office

Oferujemy

  • pracę w wiodącej firmie prawno-podatkowej na Podkarpaciu o ponad 50-osobowym składzie, w kilku lokalizacjach
  • wyzwania i możliwość brania udziału w projektach ad hoc związanych z ciągłym rozwojem, biznesowym i osobowym, kancelarii
  • samodzielność w pracy nad poszczególnymi projektami
  • możliwość awansu w strukturze, w zależności od osiąganych wyników
  • wsparcie merytoryczne ze strony prawników - specjalistów z innych dziedzin prawa i podatków
  • szkolenia biznesowe, lekcje j. angielskiego oraz dostęp do narzędzi rozwoju osobistego
  • benefity: ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do opieki medycznej

  • bieżąca, kompleksowa obsługa prawna klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w zakresie adekwatnym do stanowiska
  • sporządzanie konsultowanie i negocjowanie umów, sporządzanie opinii prawnych, redagowanie pism procesowych oraz zastępstwo procesowe
  • występowanie przed sądami w sprawach cywilnych i gospodarczych
  • uczestnictwo w postępowaniach przed organami i instytucjami
  • bieżący kontakt i komunikacja z klientami

Wymagania

  • posiadanie uprawnień radcy prawnego/adwokata
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów korporacyjnych
  • doświadczenie w opracowywaniu procedur wewnętrznych (np. w zakresie AML) będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Osoby zainteresowane aplikacją na to stanowisko prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres axelo@axelo.pl.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Spółkę AXELO Ostrowski Domagalski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Rzeszowie, al. Tadeusza Rejtana 20, 35-315 Rzeszów, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000535885 NIP: 8133699440, REGON: 360354288 rekrutacji na stanowisko radca prawny/adwokat/aplikant.

Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonym CV dla celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi organizowanymi przez Spółkę AXELO Ostrowski Domagalski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Rzeszowie.

Jestem świadomy, że wyrażenie zgód jest dobrowolne oraz że mam prawo do ich wycofania w dowolnym momencie, a wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na ich podstawie.