AXELO jest największą Kancelarią prawno – podatkową w województwie podkarpackim i liderem w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców. Posiada siedzibę w Rzeszowie oraz biura w Krakowie, Warszawie, Nowym Sączu, Mielcu i Lwowie.

Praca w AXELO umożliwia wszechstronny rozwój zawodowy, udział w międzynarodowych projektach prawnych i zdobycie praktycznego doświadczenia w przyjaznej atmosferze.

Gwarantujemy stałą, elastyczną formę współpracy, atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz pakiet dodatkowych świadczeń ( kursy językowe, szkolenia, itp.).

Nieustannie poszukujemy prawników, którzy entuzjastycznie podchodzą do nowych wyzwań i stale chcą podnosić swoje kwalifikacje.  Dlatego jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, a aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na pożądane przez Ciebie stanowisko – i tak zachęcamy do kontaktu !

Aplikować możesz przesyłając CV na adres: axelo@axelo.pl

RADCA PRAWNY / ADWOKAT / APLIKANT

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki:

  • bieżąca, kompleksowa obsługa prawna klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych,
  • konsultowanie i negocjowanie umów, przygotowanie opinii prawnych, pism procesowych oraz zastępstwo procesowe;
  • występowanie przed sądami w sprawach cywilnych, gospodarczych i karnych,
  • uczestnictwo w postępowaniach przed organami i instytucjami.

Wymagania:

  • posiadanie uprawnień radcy prawnego/adwokata lub status aplikanta radcowskiego/adwokackiego;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office;
  • biegła umiejętność obsługi Systemów Informacji Prawnej: Lex lub Legalis;
  • wysoka kultura osobista;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów korporacyjnych.

Oferujemy:

  • współpracę z zespołem doświadczonych prawników;
  • pracę przy ciekawych i wymagających projektach;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane aplikacją na to stanowisko prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres axelo@axelo.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Spółkę AXELO Ostrowski Domagalski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Rzeszowie, al. Tadeusza Rejtana 20, 35-315 Rzeszów, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000535885 NIP: 8133699440, REGON: 360354288  rekrutacji na stanowisko radca prawny/adwokat/aplikant.

Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie  moich danych osobowych zawartych w złożonym CV dla celów związanych z  przyszłymi procesami rekrutacyjnymi organizowanymi przez Spółkę AXELO Ostrowski Domagalski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Rzeszowie.

Jestem świadomy, że wyrażenie zgód jest dobrowolne oraz że mam prawo do ich wycofania w dowolnym momencie, a wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na ich podstawie.

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

KATARZYNA KANIK / RADCA PRAWNY

+17 230 65 80