Aktualności

AXELO wśród Diamentów Forbesa 2021

W dniu 28 stycznia 2021 r. oficjalnie ogłoszono wyniki rankingu Diamenty Forbesa 2021. W zestawieniu nie zabrakło przedsiębiorstw, które wspiera w obszarze prawno-podatkowym nasza firma. Bardzo cieszymy się z sukcesu naszych klientów oraz firm z Podkarpacia. Gratulujemy wyróżnień i życzymy dalszego stabilnego rozwoju, odważnych i korzystnych decyzji oraz wielu innowacyjnych pomysłów i udanych inwestycji.


Diamenty Forbesa to zestawienie najszybciej rozwijających się polskich firm. Wyróżnione przedsiębiorstwa są podzielone według województw. W tym roku na liście znalazło się 15 tysięcy firm, którym firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami.


Warto wspomnieć, że na Podkarpaciu zarejestrowanych jest 4 proc. polskich firm, a na liście są 174 Diamenty, co stanowi 4,1 proc. całego zestawienia Forbesa. Wyniki pokazują, jak duży potencjał mają przedsiębiorcy w naszym regionie oraz jak innowacyjnie i odważnie, w oparciu o świetne zaplecza merytoryczne i techniczne, działają w swoich obszarach biznesowych.


AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu również zostało docenione przez organizatorów rankingu. W zestawieniu podkarpackich firm o przychodach od 5 do 50 mln PLN znaleźliśmy się na 41. pozycji ze 115, które zostały objęte rankingiem. Wyróżnienie jest dla nas inspiracją do podejmowania kolejnych działań zwiększających wartość naszej firmy oraz ciągłej dbałości o najwyższą jakość usług i relacji.

 

Przeczytaj więcej o podkarpackich laureatach: link do artykułu

Najnowsze wpisy

Największa kancelaria w regionie Podkarpacia i Lubelszczyzny,

Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO służby zdrowia podczas epidemii,

Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO polskich przedsiębiorców podczas epidemii.