Aktualności

AXELO wspiera młodych przedsiębiorców

AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu oraz Kancelaria Hirundo Księgowość i Podatki podczas niedawnego V Forum Gospodarczego w Krośnie "Przedsiębiorczość młodych. Szanse, inspiracje, perspektywy" wystąpiły z inicjatywą edukacyjno-doradczą skierowaną do młodych przedsiębiorców z Krosna. Obie firmy doradcze zaoferowały bezpłatne porady prawne, księgowe i podatkowe dla osób, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą.

 

Inicjatorkami pomysłu były Justyna Bunar – księgowa, właścicielka Kancelarii Hirundo oraz Bernadeta Obszańska, radca prawny, partner w kancelarii AXELO. Obie ekspertki doskonale rozumieją, z jakimi problemami, dylematami i decyzjami trzeba się zmierzyć zakładając firmę i jak trudno pozyskać wiedzę z różnych obszarów, która potrzebna jest już na etapie planowania i rozpoczęcia przedsięwzięcia biznesowego.

 

Doradcy Hirundo i AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu będą udzielać porad w ostatnią środę każdego miesiąca, w godz. 12:00 – 15:00 w siedzibach swoich biur przy ul.Podkarpackiej 26 w Krośnie.  

Najnowsze wpisy

Największa kancelaria w regionie Podkarpacia i Lubelszczyzny,

Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO służby zdrowia podczas epidemii,

Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO polskich przedsiębiorców podczas epidemii.