Aktualności

Ranking Kancelarii Rzeczpospolitej – AXELO stabilnie wzmacnia pozycję

AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu sukcesywnie rozwija się i buduje swoją markę. Wzrost naszej firmy odzwierciedlają nie tylko osiągnięte cele biznesowe, ale także tegoroczny Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej.
W rankingu głównym, opartym na liczbie prawników (w szczególności prawników z uprawnieniami radcy prawnego lub adwokata) awansowaliśmy z pozycji 60. na 43., natomiast w zestawieniu wg liczby adwokatów i radców AXELO poprawiło ubiegłoroczny wynik o 2 pozycje – z miejsca 54. na 52. Utrzymujemy się również w gronie czołowych kancelarii w Polsce południowo-wschodniej – zgodnie z rankingiem jesteśmy największą kancelarią na Podkarpaciu. 
Wyniki rankingu Rzeczpospolitej dają nam wiele satysfakcji, ale też skłaniają do dalszego wysiłku – naszym priorytetem jest nieustanna dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług, wysoki poziom obsługi, a także bezpieczeństwo i skuteczność rozwiązań dostarczanych naszym partnerom biznesowym. 
Nie zapominamy też o tym, jak dużą wartość dla każdej organizacji stanowią ludzie. Chcemy, aby Zespół profesjonalnych doradców AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu wzmacniali kolejni zdolni prawnicy – dokładamy starań, aby zaprosić do współpracy najlepszych, jednocześnie dbając o satysfakcjonujący rozwój tych, którzy działają od marką AXELO.
 

Najnowsze wpisy