Aktualności

WEBINAR: Aktualne obowiązki w zakresie cen transferowych

Zapraszamy do udziału w kolejnym bezpłatnym webinarium AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu – tym razem z zakresu cen transferowych. Poprowadzą je nasze ekspertki - adwokat Natalia Roś i radca prawny Nina Walczyk.


Podczas spotkania przedstawione zostaną nie tylko teoretyczne elementy budowy dokumentacji podatkowej w każdej jej obligatoryjnej części, ale i praktyczne podejście do realizacji podatkowych obowiązków sprawozdawczych. Co więcej, przybliżymy Państwu wprowadzone zupełnie nowe, rozszerzone regulacje dotyczące cen transferowych dla transakcji z podmiotami z rajów podatkowych.


Spotkanie eksperckie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców chcących być na bieżąco z realizacją aktualnych obowiązków w zakresie dokumentowania i raportowania transakcji w grupach podmiotów powiązanych, a przede wszystkim do członków zarządu, dyrektorów finansowych, pracowników księgowości oraz innych osób odpowiedzialnych za ceny transferowe i rozliczenia podatkowe.

 

Agenda webinarium

  • Podmioty powiązane na gruncie cen transferowych
  • Przesłanki obligujące do obowiązku dokumentacyjnego – progi transakcyjne
  • Obowiązki dokumentacyjne (Local File, Master File)
  • Zwolnienia z przygotowania dokumentacji cen transferowych
  • Raportowanie TPR
  • Terminy na spełnienie obowiązków sprawozdawczych i dokumentacyjnych
  • Szczególne regulacje związane z pandemią koronawirusa.
 

Rejestracja

Po kliknięciu w LINK przejdziecie Państwo do strony, na której można dokonać bezpłatnej rejestracji na wydarzenie. Przed webinarium otrzymacie Państwo wiadomość elektroniczną z linkiem do pokoju webinaryjnego.

 

 

Najnowsze wpisy

Największa kancelaria w regionie Podkarpacia i Lubelszczyzny,

Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO służby zdrowia podczas epidemii,

Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO polskich przedsiębiorców podczas epidemii.