× Zamknij

Dotacje

Doradztwo sukcesyjne

Nasze marki

Axelo Sukcesje

Pod marką AXELO Sukcesje prowadzimy działalność, która zapewnia opracowanie oraz skuteczne wdrożenie procesów sukcesyjnych. We współpracy z partnerami z dziedziny ekonomii oraz zarządzania przygotowujemy zindywidualizowane modele sukcesyjne. W ramach proponowanych rozwiązań zapewniamy kompleksową obsługę międzypokoleniowego transferu majątku z uwzględnieniem aspektu prawnego, podatkowego, biznesowego i ekonomicznego. W zależności od potrzeb Klienta i specyfiki realizowanych projektów współpracujemy także ze specjalistami z innych dziedzin, m.in. zarządzania i psychologii.

 

Proponujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb Klienta, jego sytuacji rodzinnej oraz charakteru aktywów mających być przedmiotem sukcesji. Istotnym elementem realizowanych projektów jest proces zabezpieczenia majątku prywatnego i biznesowego w kontekście wdrażania zmian, których celem jest sukcesja międzypokoleniowa.

Dostępny prawnik

DostępnyPrawnik.pl to platforma, która umożliwia wygodny kontakt z blisko 50 ekspertami prawnymi oraz specjalistami ds. restrukturyzacji, w najszybszym możliwym czasie i po przystępnej cenie. Dzięki wdrożonej formule prawo direct, oferowana usługa jest dostarczana klientom w niezmiennej, wysokiej jakości. Projekt DostępnyPrawnik.pl powstał dzięki efektywnej współpracy kancelarii Axelo Prawo i Podatki, potrzeb partnerów biznesowych oraz kooperacji z ekspertami z zakresu usług prawo direct.

Instytut Fundacji Rodzinnych (IFR)

Instytut Fundacji Rodzinnych (IFR) jest stowarzyszeniem osób prawnych i fizycznych, które promuje model przedsiębiorczości rodzinnej. Rolą IFR jest też edukacja i merytoryczne wsparcie przedsiębiorców, w szczególności właścicieli firm rodzinnych, sukcesorów, a także członków zarządu, rad nadzorczych firm rodzinnych oraz przyszłych fundacji rodzinnych. 
 
Założyciele Instytutu, właściciele i praktycy AXELO Prawo i Podatki - Radosław Ostrowski i Dariusz Domagalski, posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu modeli procesów sukcesyjnych celowanych w rodzinne struktury biznesowe. IFR posiada nie tylko pełne zaplecze prawne i podatkowe. Dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami, zapewnia również wszechstronne wsparcie w zaplanowaniu i przeprowadzeniu transferu międzypokoleniowego oraz w opracowaniu i wdrożeniu najlepszych rozwiązań w obszarze ekonomicznym czy organizacyjnym. 

AXELO Dotacje

Pod marką AXELO Dotacje prowadzimy działalność doradczą z zakresu aplikowania o środki publiczne z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Przygotowujemy kompleksową dokumentację aplikacyjną realizując plany rozwojowe i inwestycyjne przedsiębiorców z sektora MŚP i innych niż MŚP. Wspieramy podmioty gospodarcze w zwiększaniu ich konkurencyjności i podnoszeniu poziomu innowacyjności poprzez wprowadzanie na rynek nowych/znacząco ulepszonych produktów.

 

Oferujemy indywidualne podejście i bieżącą orientację w możliwości finansowania działalności innowacyjnej.