Zespół

Radosław Ostrowski

Wspólnik Zarządzający, Adwokat

Specjalizuje się w strategicznym doradztwie prawnym i podatkowym, projektach w zakresie fuzji i przejęć (M&A), prowadzeniu spraw karnych gospodarczych (White Collar), a także rozwija praktykę Axelo AdHoc, zajmującą się kryzysowym zarządzaniem prawnym. 

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie prawnym i podatkowym dla biznesu, w tym praktykę w prowadzeniu negocjacji biznesowych z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi oraz w prowadzeniu projektów doradczych, prawnych i podatkowych, w sprawach fuzji, przejęć, reorganizacji i optymalizacji. Pracował dla wiodących polskich firm m.in. z branży meblowej, farbiarskiej, towarów konsumpcyjnych czy rynku automotive.

Jest prelegentem na wielu konferencjach i warsztatach z zakresu prawa podatkowego, handlowego oraz z zakresu bezpieczeństwa prawnego (Compliance, White Collar). 

Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (nagroda za najlepszą pracę magisterską),  a także aplikację radcowską przy OIRP Rzeszów (I lokata w kraju na egzaminie zawodowym). W latach 2006 - 2013 wykonywał zawód radcy prawnego, od 2016 r. jest adwokatem.

Pasjonuje się sportem, literaturą oraz muzyką rozrywkową.


 

 

Największa Kancelaria
w regionie Podkarpacia i Lubelszczyzny
od 2018r.

RANKING KANCELARII PRAWNICZYCH

Wyróżnienie w kategorii
Wsparcie dla walczącej Ukrainy

RANKING KANCELARII PRAWNICZYCH