Zespół

Natalia Roś-Tesznar

Adwokat

Natalia jest członkiem zespołu ds. podatkowych. Specjalizuje się w kompleksowym  doradztwie prawno – podatkowym dużych i średnich przedsiębiorców. 

Dołączyła do AXELO w 2016 roku. W ramach praktyki AXELO Natalia była członkiem zespołów realizujących projekty restrukturyzacyjne w zakresie optymalizacji i uzyskiwania korzystnych rozwiązań podatkowych. Brała udział w przeprowadzanych przez AXELO badaniach prawnych (due diligence). Wspierała oraz reprezentowała Klientów w sprawach z zakresu postępowań podatkowych, kontroli podatkowych oraz postępowań sądowo-administracyjnych, w szczególności w sprawach dotyczących karuzeli w podatku VAT oraz podatków dochodowych. W zakresie specjalnej usługi „AXELO AdHoc”, Natalia była członkiem zespołu zajmującego się przeciwdziałaniem wrogiemu przejęciu w spółce kapitałowej.

Wcześniej zdobywała doświadczenie zawodowe w prokuraturze rejonowej oraz kancelariach prawnych specjalizujących się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.

Jest autorką i współautorką publikacji o tematyce podatkowej, publikowanych m.in. na portalu eGospodarka.pl, biznesistyl.pl.

Natalia ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Rzeszowskim. Od 2017 roku jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie.

W wolnych chwilach Natalia gra na fortepianie, pasjonuje się dobrą kuchnią i podróżami.

Największa kancelaria
w regionie Podkarpacia
i Lubelszczyzny