Zespół

dr Marzena Kidacka

Partner, Radca Prawny, Doradca Podatkowy, Doradca Restrukturyzacyjny

Zawód radcy prawnego wykonuje od 2013 r., zawód doradcy podatkowego od 2015 r., a zawód doradcy restrukturyzacyjnego od lipca 2016 r.
W 2008 roku ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, a w 2009 roku studia na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego. W 2018 roku uzyskała tytuł doktora nauk prawnych.
Przed rozpoczęciem pracy w AXELO zdobywała doświadczenie pracując w Izbie Skarbowej w Rzeszowie oraz w kancelarii o profilu podatkowo – gospodarczym.

Zakres specjalizacji Marzeny obejmuje w szczególności postępowania podatkowe i administracyjne, doradztwo prawne i podatkowe dla podmiotów gospodarczych.
Marzena jest członkiem i koordynatorem zespołów uczestniczących w projektach związanych z opracowaniem dokumentacji podatkowej pomiędzy podmiotami powiązanymi. 
Marzena jest również autorem lub współautorem publikacji z zakresu prawa handlowego oraz upadłościowego m.in. w Monitorze Prawniczym, prowadzi również warsztaty z prawa podatkowego na WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa.
Posługuje się językiem angielskim.
Prywatnie Marzena jest fanem sportu. Potrzebę aktywności fizycznej realizuje poprzez granie w tenisa stołowego, bieganie, pływanie oraz ćwiczenia na siłowni.