Zespół

dr Marzena Kidacka

Partner, Radca Prawny, Doradca Podatkowy, Doradca Restrukturyzacyjny

Marzena odpowiada za zespół ds. podatkowych. Specjalizuje się w postępowaniach podatkowych i administracyjnych oraz doradztwie podatkowym dla podmiotów gospodarczych. 

Główne obszary doradztwa Marzeny to podatki dochodowe (CIT i PIT), podatek VAT oraz reprezentacja w postępowaniach podatkowych i sądowych. Posiada duże doświadczenie w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych. W swojej działalności łączy wieloletnie doświadczenie prawne ze specjalistyczną wiedzą podatkową. Jest członkiem i koordynatorem zespołów uczestniczących w projektach związanych z opracowaniem dokumentacji podatkowej pomiędzy podmiotami powiązanymi. W ramach kompleksowej obsługi prawno-podatkowej uczestniczyła w realizacji przekształceń własnościowych spółek, z uwzględnieniem aspektu podatkowego tych transakcji. Realizowała oraz koordynowała liczne audyty i przeglądy podatkowe.

Członek Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan (nr wpisu 139) oraz Podkarpackiego Stowarzyszenia Doradców Restrukturyzacyjnych w Rzeszowie. Autorka i współautorka licznych publikacji z zakresu prawa handlowego, podatkowego, karnego i upadłościowego, w tym na łamach ADR Arbitraż i Mediacja, Monitora Prawniczego (nr 21/2016), Modern Management Review (3/2016) oraz Kwartalnika Krajowej Rady Sądownictwa (2/2018 oraz 3-4/2018).

Prelegentka na konferencjach i szkoleniach branżowych. Prowadzi szkolenia i warsztaty podatkowe, szczególnie dotyczące zagadnień cen transferowych i schematów podatkowych.

Pasjonatka podróżowania, miłośniczka aktywnego trybu życia (bieganie, tenis stołowy, siłownia). 

Największa Kancelaria
w regionie Podkarpacia i Lubelszczyzny
od 2018r.

RANKING KANCELARII PRAWNICZYCH

Wyróżnienie w kategorii
Wsparcie dla walczącej Ukrainy

RANKING KANCELARII PRAWNICZYCH