Zespół

Joanna Boguń

Radca prawny

Joanna specjalizuje się w opracowywaniu oraz wdrażaniu procesów sukcesyjnych.

W ramach praktyki AXELO zajmuje się przygotowywaniem oraz wdrażaniem zindywidualizowanych modeli procesów sukcesyjnych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi i doradztwa podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym z zakresu m. in. prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, bankowego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Wcześniej świadczyła pomoc prawną w kancelariach radców prawnych, gdzie była odpowiedzialna za bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych (spółki prawa handlowego - w tym też banki, a także spółdzielnie i stowarzyszenia) oraz osób fizycznych, jak również za doradztwo w szczególności z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, bankowego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Posiada praktykę w zakresie prowadzenia spraw kadrowych, nabyte w trakcie świadczenia pracy na rzecz stowarzyszenia w dziale kadr. 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie.

Miłośniczka podróży. Interesuje się muzyką, strzelectwem, pływaniem i motoryzacją.

Największa kancelaria w regionie Podkarpacia i Lubelszczyzny,

Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO służby zdrowia podczas epidemii,

Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO polskich przedsiębiorców podczas epidemii.