Aktualności

Webinar: Dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników z FGŚP

Zapraszamy na webinarium «Dofinansowanie wynagrodzeń pracowników ze środków FGŚP. Praktyczne aspekty.» Spotkanie online odbędzie się 2 lipca 20002r. 

 

Jakie warunki musi spełnić przedsiębiorca? Gdzie złożyć wniosek o dofinansowanie? Jakie są inne istotne kwestie, o których warto wiedzieć rozważając skorzystanie z tej formy wsparcia? Jakie planowane są zmiany w zakresie dofinansowań z FGŚP? Zgromadzenie pełnej, aktualnej wiedzy oraz właściwe przeprowadzenie tego procesu może stanowić wyzwanie w obszarze organizacyjnym i prawnym, a także będzie wymagało od przedsiębiorców przygotowania do ewentualnej kontroli wydatkowania środków.

 

Webinarium z doradcą AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu jest dedykowane przedsiębiorcom i członkom zarządów, a także przedstawicielom działów HR oraz prawnych w spółkach.
 

O czym będziemy rozmawiać?

  • Komu przysługuje pomoc?
  • Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać wsparcie?
  • Jakie dokumenty będą niezbędne?
  • Kiedy i gdzie złożyć dokumenty?
  • Jak wyliczyć dofinansowanie do wynagrodzenia?
  • Jakie planowane są zmiany?
  • Praktyczne aspekty oraz pytania i odpowiedzi

 

Spotkanie online poprowadzi Natalia Ożóg, radca prawny i partner z Kancelarii AXELO Ostrowski Domagalski i Wspólnicy. Natalia odpowiada za zespół ds. prawa pracy. Specjalizuje się w sprawach z zakresu indywidualnego (w ujęciu krajowym i międzynarodowym) oraz zbiorowego prawa pracy. Realizuje strategiczne projekty z zakresu optymalizacji zatrudnienia. W ramach praktyki AXELO zajmowała się również doradztwem prawnym w sprawach krajowych i zagranicznych. Jest autorką i współautorką licznych publikacji, w szczególności z zakresu prawa pracy. Prelegentka na wielu konferencjach i szkoleniach branżowych. Zawód radcy prawnego wykonuje od 2015 r. Członek Rady Dyrektorów Personalnych Konfederacji Lewiatan.

Rejestracja

Na webinarium można zarejestrować się klikając w ten link.  

Następnie należy wpisać konieczne dane. Otrzymają Państwo potwierdzenie oraz informacje potrzebne do wzięcia udziału w wybranym wydarzeniu.


W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: axelo@axelo.pl

 

 

Najnowsze wpisy