Aktualności

Instytut Fundacji Rodzinnych rozpoczął działalność

#WYDARZENIE / Kilka dni temu swoją działalność w Rzeszowie rozpoczęło stowarzyszenie Instytut Fundacji Rodzinnych. Pomysłodawcami i założycielami Instytutu są wspólnicy zarządzający AXELO Prawo i Podatki – Dariusz Domagalski i Radosław Ostrowski.

 

Ideą, która stoi za powstaniem Instytutu Fundacji Rodzinnych jest przede wszystkim promowanie przedsiębiorczości rodzinnej i popieranie modelu prowadzenia działalności gospodarczej w oparciu o więzi rodzinne i kulturę organizacyjną o głębokim wymiarze społecznym - w formie fundacji rodzinnej.

 

Rolą IFR jest również wszechstronne wsparcie przedsiębiorców w organizacji działalności gospodarczej opartej na tym modelu, w tym doradztwo i edukacja.

 

Zachęcamy do śledzenia profili IFR na social mediach: FACEBOOK / LINKEDIN, a także do zapoznania się ze stroną internetową Instytutu, na której znajdują się dodatkowe informacje: https://instytut-fundacji-rodzinnych.pl/

 

Będziemy na nich na bieżąco dostarczać aktualne, istotne informacje na temat zawiązywania, funkcjonowania i specyfiki prowadzenia fundacji rodzinnych, firm rodzinnych oraz sukcesji.

 

 

Najnowsze wpisy

Największa Kancelaria
w regionie Podkarpacia i Lubelszczyzny
od 2018r.

RANKING KANCELARII PRAWNICZYCH

Wyróżnienie w kategorii
Wsparcie dla walczącej Ukrainy

RANKING KANCELARII PRAWNICZYCH