Aktualności

DostępnyPrawnik.pl – profesjonalne doradztwo online i direct

 

Nowoczesne technologie i rozwiązania wspierające różne procesy – od pracy zdalnej i możliwości prowadzenia projektów biznesowych, przez załatwienie spraw urzędowych po codzienne zakupy zyskały w ostatnich miesiącach na popularności. Wzrosło także zapotrzebowanie na usługi świadczone online, w tym usługi doradztwa profesjonalnego. 


AXELO Business Services, podmiot związany z AXELO Prawo i Podatki, odpowiedziało na te potrzeby wprowadzając najwyższej jakości usługi online i direct pod marką DostępnyPrawnik.pl (dostepnyprawnik.pl).

 

- Usługi prawne online i direct są od wielu lat bardzo popularne w USA czy zachodniej Europie. W Polsce jest to nadal rynek dość świeży, ale z dużym potencjałem i dość dynamicznie rozwijający się. Coraz częściej po rozwiązania tego typu sięgają i przedsiębiorcy i osoby prywatne, które dotąd niechętnie sięgały po pomoc prawników czy doradców podatkowych i to zazwyczaj dopiero wówczas, kiedy sprawa wymagała rozwiązania na drodze urzędowej czy sądowej -  komentuje Radosław Ostrowski, wspólnik zarządzający AXELO Prawo i Podatki odpowiedzialny również za markę Dostępny Prawnik.  


Dostępny Prawnik oferuje przede wszystkim doradztwo prawne oraz podatkowe w ramach pakietów oraz abonamentu dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Zapewnia także ponadstandardowe produkty doradcze (prawno-ekonomiczne) dla biznesu, które w zależności od danego przypadku są wyceniane indywidualnie. Rozwiązania proponowane przez Dostępnego Prawnika, w ramach współpracy B2B z partnerami, ukierunkowane są także na obsługę klientów masowych. Zakres oferty jest naprawdę szeroki – obejmuje nie tylko kilkanaście dziedzin, ale też produkty specjalistyczne, których nie ma w propozycjach innych firm, np. pakiet windykacyjny, doradztwo sukcesyjne, ochronę antyhejtową, cyberbezpieczeństwo czy tarczę antykomorniczą.


Naszym celem jest zapewnienie najwyżej jakości usług przy jednoczesnej ich dostępności. Przez dostępność rozumiemy szeroki zakres oferty w ramach pakietów, abonamentów oraz rozwiązań specjalistycznych, ale także szybki i łatwy dostęp do wiedzy i kontaktu z kilkudziesięcioma specjalistami z różnych dziedzin. Sprawy klientów prowadzą doradcy z wieloletnim doświadczeniem i z najlepszymi, dobranymi do sprawy kwalifikacjami: radcy prawni, adwokaci, doradcy podatkowi i restrukturyzacyjni. – dodaje Ostrowski


Obsługa, a więc cała komunikacja między doradcami a klientem odbywa się przez telefon, e-mail, platformę on-line (dostepnyprawnik.pl) lub czat. Wszyscy korzystający ze wsparcia doradców mają dodatkowo dostęp do bazy wzorów z potrzebnymi dokumentami. Poza doradztwem eksperci zapewniają reprezentację przed urzędami i sądami na terenie całej Polski i w każdej sprawie.


- Dostępny Prawnik to także przejrzystość i przystępność cenowa. Chcemy zmienić powszechne przekonanie, że korzystanie ze wsparcia dobrego prawnika czy innego doradcy musi wiązać się w wysokimi kosztami. Postawiliśmy również na dbałość o odpowiednią komunikację – nie tylko jej szybkość, ale przede wszystkim komunikowanie się w sposób zrozumiały dla naszych klientów. Mówimy językiem biznesu i zwykłego Polaka, który na co dzień nie styka się z językiem prawniczym – dodaje Radosław Ostrowski.

 
Dowiedz się więcej o tym, co robimy i jak mogą pomóc eksperci DostępnyPrawnik.pl 

Najnowsze wpisy

Największa kancelaria w regionie Podkarpacia i Lubelszczyzny,

Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO służby zdrowia podczas epidemii,

Wyróżnienie za wsparcie PRO BONO polskich przedsiębiorców podczas epidemii.