Aktualności

AXELO nominowane w dwóch kategoriach do prestiżowej nagrody CEE M&A Awards

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kancelaria AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu już po raz drugi została nominowana jako finalista (w ramach tzw. „krótkiej listy”) do nagrody CEE Mergers & Acquisitions (M&A) Awards.

Fakt ten jest dla nas bardzo ważny, ponieważ nagroda ta jest potwierdzeniem jakości usług oferowanych naszym Klientom. Podkreślić należy, że w obecnym roku kancelaria AXELO została nominowana aż w dwóch kategoriach: już po raz drugi w kategorii polska kancelaria oraz po raz pierwszy jako firma doradztwa podatkowego i finansowego. W ten sposób AXELO znalazła się w gronie kilku czołowych polskich kancelarii prawnych i podatkowych specjalizujących się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców ze szczególnym uwzględnieniem transakcji fuzji i przejęć.

Oficjalne przyznanie nagród nastąpi podczas uroczystej gali w Hotelu Intercontinental w Warszawie w dniu 22 marca 2018 r.

Z pełną listą nominowanych w ramach krótkiej listy można się zapoznać pod adresem: http://www.ceemaawards.com/article/shortlist-announced-for-the-2nd-cee-m-a-awards

 

Źródło grafiki: http://www.ceemaawards.com/article/shortlist-announced-for-the-2nd-cee-m-a-awards

Najnowsze wpisy