Prawo i podatki dla biznesu

kidacka_marzena_axelo1

tel. (desk): +48 17 230 65 91
tel. (mobile): +48 691 312 306
email: m.kidacka@axelo.pl

Marzena Kidacka

Wspólnik, Radca Prawny, Doradca Podatkowy, Doradca Restrukturyzacyjny

Marzena jest wspólnikiem AXELO.

Zawód radcy prawnego wykonuje od 2013 r., zawód doradcy podatkowego od 2015 r., a zawód doradcy restrukturyzacyjnego od lipca 2016 r.

W 2008 roku ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, a w 2009 roku studia na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jest uczestnikiem niestacjonarnych studiów doktoranckich – w Katedrze Prawa Handlowego – na Wydziale Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie (IV rok studiów).

Przed rozpoczęciem pracy w AXELO zdobywała doświadczenie pracując w Izbie Skarbowej w Rzeszowie oraz w kancelarii o profilu podatkowo – gospodarczym.
Zakres specjalizacji Marzeny obejmuje w szczególności postępowania podatkowe i administracyjne, doradztwo prawne i podatkowe dla podmiotów gospodarczych.

Marzena jest członkiem i koordynatorem zespołów uczestniczących w projektach związanych z opracowaniem dokumentacji podatkowej pomiędzy podmiotami powiązanymi.

Posługuje się językiem angielskim.

Prywatnie Marzena jest fanem sportu. Potrzebę aktywności fizycznej realizuje poprzez granie w tenisa stołowego, bieganie, pływanie oraz ćwiczenia na siłowni.

Obszary